תקנון

האתר NOOSHKA (להלן “האתר”) מופעל ע”י סטודיו נושקה בע”מ, ח.פ. 516339892.
האתר משמש כחנות אלקטרונית לרכישת מוצרים ע”י ציבור הגולשים באינטרנט בישראל. 

האמור בתקנון זה מנוסח כלשון זכר והוא מתייחס, כמובן, לבני שני המינים באופן שווה.
התקנון נכתב בצורה פשוטה שניתן יהיה להבין אותו בקלות, אך חשוב לנו להבהיר כי אנחנו בסטודיו NOOSHKA עושים הכל למען שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

רשאים לרכוש באתר בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. תנאי מוקדם לתוקף רכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ומהווים חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות.

רכישה:

תמונות המוצרים באתר הינן תמונות להמחשה בלבד. יתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר לבין המוצר במציאות.

מחירי המוצרים באתר כוללים מע”מ אך אינם כוללים עלות ההובלה ו/או עלות הרכבה.

הנהלת האתר רשאית בכל עת לשנות את היצע ומגוון המוצרים באתר ולהפסיק לחלוטין את שיווקו ומכירתו של כל מוצר המוצע באתר.

על המזמין להקפיד ולמסור את כל הפרטים הנדרשים בטופס ההזמנה באופן עדכני.

במידה והמוצר המבוקש אזל מהמלאי, הנהלת האתר תודיע לך על כך ותהיה רשאית להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. היה ולא תהיה מעוניין במוצר חלופי, הזמנתך תבוטל וכרטיס האשראי שלך יזוכה בסכום ההזמנה שבוטלה.

אספקה:

הנהלת האתר תדאג לאספקת המוצר שהוזמן לכתובת הסטודיו בקיבוץ געש או לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת ביצוע הרכישה באתר, בהתאם להזמנת הלקוח. 

אספקה עד 50 ימי עסקים (ימים א – ה, לא כולל חגים וערבי חג).

האספקה תתואם טלפונית עם הלקוח.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לאיחורים ו/או לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה כדוגמת תקלות, שביתות ו/או כתוצאה מכח עליון.

מחיר המוצרים אינו כולל את מחיר ההובלה, ההתקנה וההרכבה ואלו יתווספו למחיר המוצר עצמו וישולמו ישירות לחברת ההובלה וההתקנה.

ביטול עסקה והחזרת מוצר:

הנהלת האתר עושה מאמצים רבים להבטחת מכירתם ואספקתם של המוצרים לשביעות רצונו של הלקוח.

ניתן לבטל הזמנה תוך 2 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא.

לאחר הורדה לביצוע בפועל של הפריט, לא יהיה ניתן לבטל את ההזמנה!

במיקרים חריגים של ביטול הזמנה לאחר התחלת עבודה על הפריט, יגבה מהלקוח סכום של 50% מגובה ההזמנה.

אחריות ושירות:

על הלקוח לבדוק את המוצר בעת קבלתו ולדווח להנהלת האתר על כל פגם ו/או אי התאמה בין המוצר שסופק לזה שהוזמן. האחריות הינה לפגמים מהותיים בגוף המוצר ושהינם באחריות היצרן.

תקופת האחריות למוצר ניתנת לתקופה של שנה ממועד אספקת המוצר.

בתקופת האחריות יתוקן או יוחלף המוצר או כל חלק ממנו כתוצאה מפגם שנפל ביצור המוצר. ההחלטה האם לתקן את המוצר או להחליפו ו/או לשדרגו לפי שקול דעתה של הנהלת האתר בלבד.

האחריות לא תחול בכל מקרה שהפגם נוצר כתוצאה משימוש במוצר שלא על פי הוראות היצרן ו/או תחזוקה בלתי נאותה ו/או שבוצע טיפול במוצר על ידי גורם בלתי מוסמך.

כמו כן לא תחול אחריות במקרה של נזק פיזי, פגיעת ברק, השחתות שונות, שריפה או רטיבות ו/או כתוצאה מכח עליון.

אבטחת מידע ופרטיות:

מסירת פרטים האישיים נעשית על פי רצונו של הלקוח ובהסכמתו.

החברה תהיה רשאית לעשות שימוש בפרטים שנמסרו ו/או שימסרו על ידי הלקוח לצורך מעקב פנימי ותקשורת עימו, וכן לשם פנייה עתידית אליו במסגרת דיוור ישיר ו/או אחר, ובכלל זה משלוח מסרים שיווקיים, וזאת באמצעות שימוש באמצעי תקשורת שונים הלקוח רשאי לבקש מהחברה להסירו מרשימת הדיוור בכל עת.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש.

קניין רוחני:

כל זכויות הקניין (לרבות זכויות יוצרים) באתר ובתכנים הכלולים בו, לרבות בעיצוב, בטקסטים, בגרפיקה, בצילומים, בלוגו, בשם האתר ו/או כל חומר הכלול בו, שייכת לאתר ו/או לחברת סטודיו נושקה בע”מ בלבד.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים בלא קבלת רשותה של החברה מראש ובכתב.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, ואין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר וברשימת המוצרים המופיעים בו.

 

דילוג לתוכן